جدید ترین ها

قطعات تخصصی

شرکت سروش صنعت هوشمند در راستاي حل مشکلات جاري صنايع گوناگون ميتواند صنعتگران محترم را جهت خريد قطعات تخصصي دستگاهها و يا انتخاب قطعات مشابه با هزینه کم و کیفیت مناسب ياري نمايد. در حال حاضر شرکت، نماینده فروش قطعات اتوماسیون صنعتی با برند CIMON ساخت کره در کشور میباشد هر چند در هنگام اجرای پروژه، نوع سیستم کنترل و قطعات کاملا با نظر مشتری انتخاب و تقدیم میگردد.کلیه قطعات با تنظیمات تخصصی توسط کارشناسان شرکت به همراه پشتیبانی،ارائه نرم افزار، و گارانتی به شما تقديم خواهند شد. برخي از اين قطعات در ادامه آورده شده است:
– انواع PLC: شما در صورتيکه دستگاهتان از سيستمهاي قديمي جهت کنترل فرايند استفاده مينمايد و يا  اینکه PLC شما قديمي و يا در بازار موجود نيست میتوانید با صرف هزینه کم از سیستم کنترل PLC و اتوماسیون CIMON با تکنولوژی روز دنیا استفاده نمایید.PLC های سایمون ساخت کشور کره و با بالاترین کیفیت و دقت در مدلهای گوناگون و برای رفع همه نیازهای صنعتی و با قیمت مناسب و تحویل فوری به صنعتگران گرامی تقدیم خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

main_slider1

انواع HMI و PANEL: در حال حاضر جهت سهولت در مشاهده وضعیت سیستمهای هوشمند استفاده از پنلهای اپراتوری رواج گسترده در صنایع گوناگون داشته و در این راستا، زیبایی و وضوح و سرعت بالا از اهمیت فراوانی برخوردار است. جهت رفع نیازهای گوناگون صنایع، شرکت سروش صنعت رنج گسترده HMI و PC PANEL های شرکت سایمون کره جنوبی را در کشور ارائه مینماید.از ویژگیهای منحصر به فرد HMI های سایمون دارا بودن سیستم عامل ویندوز، کیفیت و وضوح بالا و زیبایی طراحی ظاهری آنها میباشد. سیستمهای مانیتورینگ تحت ویندوز در PC PANEL های سایمون در صنایع نفت و گاز و یا نیروگاهی دارای قابلیتهای گسترده بوده و امکان شبکه شدن را به سادگی دارا میباشد. کلیه محصولات امکان کار روی گوشیهای هوشمند را به صورت همزمان داشته و کاربر به راحتی امکان کنترل سیستم را از طریق تلفن همراه و در هر مکان دارا میباشد. جهت اطلاعات فنی بیشتر و دریافت نرم افزارهای مربوطه با ما تماس حاصل نمایید.

visual_main1

انواع PC-PANEL: پنلهای تحت ویندوز امکان کنترل و مانیتور یک پروسه اتوماتیک را به صورت همزمان دارا بوده و خواص یک کامپیوتر صنعتی که امکان اپراتوری پروسه را از طریق صفحه تاچ و کنترل سیتم را از طریق نرم افزارهای مربوطه به کاربر میدهد. امروزه با توجه به سادگی و امکان گسترده و بدون محدودیت در ورودیها و خروجیها و همچنین امکان تغییر برنامه و یا تعداد عناصر تحت کنترل در هر زمان دلخواه، استفاده از پنلهای کامپیوتری(Embedded PC) در صنایع گوناگون رایج شده است. پنلهای سایمون قابلیت انتخاب نوع سیستم عامل را نیز برای کاربر فراهم نموده و علاوه بر سرعت پردازش و کیفیت تصویر از امکانات فراوانی ازقبیل امکان اتصال به شبکه اترنت و اینترنت و هماهنگی با کلیه نرم افزارهای اتوماسیون تحت ویندوز و زیبایی طراحی برخوردار است. این پنلها در سایزهای 12، 15 و 19 اینچ موجود و قابل ارائه میباشد.

touch_panel

انواع سروموتور و سرو درایو: در فرایندهایی که موقعیت و نوع حرکت دارای اهمیت بیشتری است به جای استفاده از موتورهای AC و یا DC از سروموتورهای AC/DC استفاده میشود. مزیت استفاده از سروموتورها دقت دوران بالا و توقفهای دقیق این موتورها میباشد. در ماشینهایCNC و یا رباتهای صنعتی از سروموتور به وفور استفاده میشود. شرکت سروش صنعت نماینده فروش سروموتورهای Shihlin در ایران بوده خدمات مربوطه را ارائه مینماید. سروموتورهای Shihlin ساخت چین با دارا بودن استانداردهای اروپایی (CE) و دقت بالا امروزه در اکثر صنایع دنیا به عنوان برندی معتبر شناخته و به صورت روز افزون استفاده میگردد. علاقمندان به یادگیری مطالب بیشتر در خصوص سروموتورها به بخش آموزش سایت مراجعه فرمایند.

 

index


انواع درایورهای موتور: 
درایور موتور وسیله و یا دستگاهی است که موتور را به شکلی که فرایند و یا برنامه کنترل انتظار دارد حرکت میدهد. بسته به نوع موتور الکتریکی انواع گوناگون با توانهای مختلفی از درایورها در بازار موجود است. برای مثال برای راه اندازی یک سروموتور از سرودرایو و یا برای راه اندازی یک موتور AC از AC Motor Drive و یا اینورتر استفاده میشود. استفاده از درایورهای فرکانس متغیر برای موتورهای AC که در بازار به اینورتر و یا Frequency Converter معروف هستند به علت مزایای بیشمار بسیار رایج شده و جایگزین روشهای قدیمی تغییر سرعت مثل استفاده از گیربکس و یا استفاده از تسمه و فولی شده است. از مزایای استفاده از اینورتر میتوان به کاهش مصرف برق، بالا رفتن عمر موتور، حفاظتهای جریانی و ولتاژی و استارت و استپ نرم اشاره کرد. درایورها بسته به نوع استفاده و روش کنترل سرعت موتور باید پارامتردهی شوند. معمولا یک درایو ساده حدود 200 عدد پارامتر داشته و باید قبل از استفاده تنظیم گردد. با خرید از سروش صنعت میتوانید علاوه بر استفاده از گارانتی، انواع درایوها را به همراه پارامترهای مورد نظرتان از ما دریافت نموده و از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید.

600_LS-Starvert-iG5A-Size3-1delta_vfd_ac_drives

انواع انکودر: جهت کنترل دقیق یک موتور لازم است کنترل کننده دائما از وضعیت قرارگیری موتور مطلع باشد. برای این امر از یک عدد انکودر که به شفت موتور متصل شده و به همراه موتور دوران میکند استفاده میشود. خروجی انکودر بسته به سرعت و موقعیت موتور پالسهای مختلفی است که بسته به نوع انکودر به سیستم کنترل ارسال میشود. انکودرها قطعات حساس و دقیقی هستند و انواع متفاوت آن در بازار موجود است که بسته به شرایط دستگاه تعیین میگردد. در صورتیکه دستگاه شما نیاز به این قطعه دارد و در مورد خرید آن مردد هستید میتوانید با اطمینان از صحت انتخاب از شرکت سروش صنعت خرید فرمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص انواع انکودر و نحوه کار آن با ما تماس حاصل نمایید.

انواع STEPPER MOTOR
موتورهای استپر و یا پله ای موتورهایی هستند که بسته به تعداد قطبها و یا مشخصاتشان هر دور کامل گردش را به بخشهای مساوی حرکتی  تقسیم و دوران میکنند. برای مثال یک استپر موتور دو قطبی پس از هر 90 درجه حرکت توقف نموده و مابین زوایای 90 درجه نمیتواند متوقف شود. از موتورهای پله ای برای دورانهایی که با شمارش همراه بوده یا میخواهیم شفت موتور در موقعیتهای خاصی قرار گیرد استفاده مینماییم. در صورت نیاز به موتورهای پله ای و یا انتخاب نوع موتور با ما تماس حاصل نموده و از نوع و کیفیت خرید خود مطمئن شوید.
انواع خط کش:
 خط کشها جهت مشخص نمودن میزان حرکت مستقیم به صورت رفت و برگشت و یا مشخص نمودن جهت حرکت کاربرد داشته و انواع مختلفی دارند. معمولا در اغلب ماشین آلات صنعتی مانند ماشینهای تزریق، دایکست، خم و برش از این قطعه استفاده شده است. انواع مختلف خط کش شامل خط کشهای اهمی یا مقاومتی، خط کشهای سلفی یا اندوکتانسی، و انکودرهای خطی (LINEAR ENCODER) بوده و پس از نصب باید با سیستم هماهنگ و یا رفرنس گردند. در صورت نیاز به هر یک از خط کشهای مذکور با ما تماس حاصل فرمایید تا قطعه مورد نظرتان از نظر صحت انتخاب و عملکرد مناسب و توسط شرکت با سیستم شما هماهنگ و رفرنس گردد. انواع سنسورهای خاص و قطعات مربوط به سیستمهای اتوماسیون صنعتی در انتها با توجه به حجم گسترده قطعات مورد استفاده در سیستمهای صنعتی در صورتیکه برای تامین قطعات تخصصی نیاز به مشاوره داشته با ما تماس حاصل نمایید. این امکان برای متخصصین شرکت سروش صنعت وجود دارد تا قطعات مورد نظر شما را با قیمتهای مناسب تهیه و یا قطعات مشابه و با کیفیت را به شما پیشنهاد دهند. انواع سنسورهای صنعتی ، سیستمهای هوشمند لیزری ، دوربینهای پردازش تصویر، بردهای الکترونیکی خاص و موارد دیگر را میتوانید  از ما خریداری و علاوه بر قیمت عادلانه ازآموزش، گارانتی و  انتخاب و نصب صحیح قطعات نیز اطمینان حاصل فرمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*